




Тумба приліжкова KOM1S
Модульна система Салерно, фабрика "Гербор", Україна
Тумба приліжкова KOM1S "Салерно" неодмінно сподобатися людям, які цінують затишок і романтику своїх вечорів! Тумба виконана в білому кольорі. Білий колір не тільки виглядає ошатно і привабливо, але і візуально розширює межі кімнати. Сучасний дизайн тумби виражений в її незрівнянних елементах: металевих ручках у вигляді «черепашки» а також декором панелей патинованою планкою.
Невелика тубочка не займе багато місця, при цьому вона стане прекрасним функціональним доповненням приліжкової зони.Тумбочка містить відкриту нішу і шухляду .Використовуються кулькові напрямні повного висунення і металева ручка у вигляді»черепашки". Панель ящика прикрашена світло-коричневою патиною.
Габаритні розміри: довжина ― 520 мм; висота ― 470 мм; глибина ― 390 мм.
Корпус: ДСП Фасад: ДСП, патинована планка МДФ
Ручки: метал у вигляді "черепашки", Напрямні: кулькові повного висунення
Колір тумби
Тумба виконана в білому кольорі.
| Корпус та Фасади |
| Білий |
![]() |
Фурнітура та декор |
![]() |
Підберіть комплект меблів Салерно та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Салерно" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП, МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 52 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 47 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 2 880 ₴



