


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Стіл комп'ютерний "Менеджер"
фабрика "Компаніт", м. Запоріжжя.
Комп'ютерний стіл "Менеджер" має в наявності місткі ящики в нижній частині столу, що дозволяє мати під рукою потрібні документи і робочі матеріали. Надбудова над комп'ютерним столом у вигляді полиць і масивних шаф дозволяють значно збільшити обсяги збереженої та необхідної документації.
Габаритні розміри: ширина ― 1400 мм; висота ― 1422 мм (756 мм.+666 мм); глибина ― 598 мм
Розмір упаковки "Менеджер" 1425х625х145 мм.
Вага: 85,2 кг.+/-5%
Матеріал - ламінована ДСП
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Бук, Венге темний, Дуб сонома, німфея альба, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб крафт Золотий, Ательє світлий
| Бук | Венге темний | Дуб сонома | Німфея альба |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вільха | Горіх екко | Яблуня | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий | |||
![]() |
|||

Відеоінструкція по збірці виробу
Інші товари фабрики Компаніт:
| Столи Письмові | Столи Комп'ютерні | Столи офісні |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумби для взуття | Дзеркала | Вішалки |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кухонні столи | Табурети | Кухонні куточки |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 85.2 кг |
| Висота | 1422 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розрахункова вартість доставки | 232 грн. |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Венге, Дуб крафт золотий, Дуб сонома, Німфея Альба, Вільха, Горіх екко, Яблуня |
- Ціна: від 7 706 ₴





























