




Шафа ШГ "Вернісаж"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Шафа ШГ "Вернісаж" - сучасна, функціональна і містка модель шафи для дому та офісу!Виготовляється в різних відтінках, серед яких ви точно знайдете потрібний варіант для поєднання з інтер'єром кімнати та іншими меблями.Дизайн є сучасним і елегантним завдяки прямим лініям, а також ефектному відтінку з натуральною текстурою дерева.
Шафа виготовлена з ламінованої ДСП - зносостійкого матеріалу, який прослужить довгий час, зберігаючи прекрасний зовнішній вигляд. Дводверна шафа дуже функціональна.Конструкція шафи включає штангу для вішалок, широку полицю для головних уборів, а також полицю для взуття.
Габаритні розміри: ширина ― 600 мм; висота ― 2070 мм; глибина ― 380 мм.
Матеріали - ЛДСП 16 мм., Кромка - ПВХ 0,45 мм.
Вага: 45 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб тахо, Крафт,Лісовий горіх, Горіх, Трюфель
| Антрацит | Бетон | Білий | Венге |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх | Трюфель | ||
![]() |
![]() |
||
Передпокій Вернісаж складається з таких елементів
Всі елементи продаються окремо.
| Вішалка з дзеркалом Вернісаж | Шафа ШГ Вернісаж | Передпокій Вернісаж |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ширина 1000 мм висота 2070 мм глибина 380 мм |
ширина 600 мм висота 2070 мм глибина 380 мм |
ширина 1600 мм висота 2070 мм глибина 380 мм |
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2070 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Немає |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 3 765 ₴

















