




Шафа ШГ "Грація"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Шафа ШГ "Грація" - це не просто меблі для зберігання, це вітання, уособлення вашого стилю і порядку в будинку. Завдяки широкій колірній палітрі, в якій виготовляється шафа, ви з легкістю зможете поєднувати її з іншими меблями в кімнаті.Шафа Грація повністю виправдовує свою назву завдяки плавності прямих ліній, оригінальному вирізу дверей, колірному рішенню і деревної текстурі, які надають йому витонченості та оригінальності.
Висока дводверна шафа не займе багато місця, при цьому вона дуже містка.Конструкція шафи включає штангу для вішалок, широку полицю для головних уборів, а також полицю для взуття.. Якщо ж Вам дозволяє площа, в доповненні до шафи ви можете придбати вішалку з дзеркалом Грація з гачками і тумбою для взуття.
Габаритні розміри: ширина ― 600 мм; висота ― 1890 мм; глибина ― 380 мм.
Матеріали - ЛДСП 16 мм., Кромка - ПВХ 0,45 мм.
Вага: 41,50 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб тахо, Крафт,Лісовий горіх, Горіх, Трюфель
| Антрацит | Бетон | Білий | Венге |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх | Трюфель | ||
![]() |
![]() |
||
Передпокій Грація складається з таких елементів
Всі елементи продаються окремо.
| Вішалка з дзеркалом Грація | Шафа ШГ Грация | Передпокій Грація |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ширина 1160 мм висота 1890 мм глибина 380 мм |
ширина 600 мм висота 1890 мм глибина 380 мм |
ширина 1760 мм висота 1890 мм глибина 380 мм |
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1890 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 380 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 3 709 ₴


















