




Шафа ШГ "Івона"
фабрика "Пехотін", м. Запоріжжя.
Шафа ШГ "Івона" поєднує стильний дизайн і зручність використання, щоб створити привітну атмосферу у вашому домі.Виробник пропонує широку колірну гамму, тому ви можете підібрати підходящий варіант для інтер'єру вашої кімнати або для поєднання з іншими меблями.Елегантний дизайн шафи виражений в його деталях: прямих лініях, приємних деревних відтінках, натуральної деревної текстурі.
Висока дводверна шафа не займе багато місця, при цьому вона дуже місткий.Конструкція шафи включає штангу для вішалок, широку полицю для головних уборів, а також полицю для взуття.. Якщо ж Вам дозволяє площа, в доповненні до шафи ви можете придбати вішалку з дзеркалом Івона з гачками і тумбою для взуття.
Габаритні розміри: ширина ― 700 мм; висота ― 1916 мм; глибина ― 380 мм.
Матеріали - ЛДСП 16 мм., Кромка - ПВХ 0,45 мм.
Вага: 41,50 кг.+/-5%
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Антрацит, Бетон, Білий, Венге, Дуб сонома, Дуб тахо, Крафт,Лісовий горіх, Горіх, Трюфель
| Антрацит | Бетон | Білий | Венге |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб тахо | Крафт | Лісовий горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх | Трюфель | ||
![]() |
![]() |
||
Передпокій Івона складається з таких елементів
Всі елементи продаються окремо.
| Вішалка з дзеркалом Івона | Шафа ШГ Івона | Передпокій Івона |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ширина 800 мм висота 1916 мм глибина 380 мм |
ширина 700 мм висота 1916 мм глибина 380 мм |
ширина 1500 мм висота 1916 мм глибина 380 мм |
Інструкцію по збірці дивитися ТУТ!

Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1916 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 380 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 4 095 ₴



















