




Надставка на стіл "NS-6"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-6" -сучасне і практичне рішення як для монітора, так і для будь-яких інших речей! Надставка виконується в двох кольорах: білому і Антрациті, тому ви зможете легко поєднувати її з іншими елементами інтер'єру. А прямі лінії і відкрита форма надставки дозволять вписати її в будь-які інтер'єри.
Виріб відмінно підійде для тих, хто любить порядок і практичність.Надставка NS - 6 підійде для комп'ютерів, моніторів, або телевізорів. Вона використовується для підняття екрану монітора на рівень ваших очей, що допомагає позбутися від болю в шиї і спині. Протягом дня ви будете залишатися у вертикальному положенні і дивитися прямо, в результаті чого ваша спина буде відчувати себе комфортно протягом тривалого часу, а з часом ваша постава стане краще! Також ви можете заховати клавіатуру і мишу під надставку, щоб звільнити місце на столі.
Габаритні розміри: довжина ― 600 мм; висота ― 85 мм; глибина ― 220 мм.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Вага: 2 кг.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 85 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Колір | Антрацит |
- Ціна: 890 ₴





