



Надставка на стіл "NS-10"
фабрика "Loft Design"; Україна, м.Дніпро
Надставка на стіл "NS-10" - чудове меблеве рішення з унікальною конструкцією, яке дозволить систематизувати ваші речі на столі і допомогти з роботою або навчанням! Кольори надставки-білий і Антрацит, два універсальних виразних відтінки. Цікава кутова конструкція надставки, її плавні лінії, приємні кольори дозволять вписати її в будь-які інтер'єри.
Надставка на стіл має кутову конструкцію,а, значить, вільний кут столу буде заповнений практичним і функціональним предметом.Відкрита конструкція надставки дозволяє тримати все завжди під рукою. У надставці є достатньо місця під ваші улюблені книги або робочі документи. На верхніх ярусах надставки, можна розташувати різноманітні елементи декору, статуетки або горщик з квіткою. Завдяки відкритій задній частині надставки, через неї можна провести дроти зарядки ваших гаджетів.
Габаритні розміри: довжина ― 550 мм; висота ― 468 мм; глибина ― 360 мм.
Надставка може бути виконана в дзеркальному виконанні.
Матеріал - Ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Колір надставки
Надставка виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Білий";
2. колір корпусу та фасадів "Антрацит".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Білий | Антрацит |
![]() |
![]() |

Інструкцію по збірці надставки дивитися ТУТ!
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Тип меблів | надбудова для столу |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 468 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість рівнів | 3 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 990 ₴



