




Спальня комплект 6п
Модульна система "Бланш", фабрика "БРВ", Україна
Спальня комплект "6п" - справжній шедевр, втілення бездоганної якості і сучасного підходу до дизайну! Меблі виконується в ефектному відтінку" модрина Сібу", який додасть вашому інтер'єру. світлий і природний вигляд.Бланш характеризується сучасним дизайном в стилі мінімалізм з приємним відтінком білого і дерева, геометрично правильними формами і довгими чорними матовими ручками. Виразна текстура під дерево створює відчуття легкості і простору.
У спальні Бланш ви знайдете все необхідне для комфортного відпочинку і розташування речей. Тут є: прямокутне настінне дзеркало, широкий дводверний комод з трьома висувними ящиками і полицями всередині, висока дводверна шафа-купе з дзеркальною вставкою, полицями і штангою для одягу всередині, дві приліжкові тумби з відкритою нішею і висувним ящиком кожна, а також двоспальне ліжко з високим узголів'ям.Ліжко можна доукомплектувати ортопедичним каркасом під розмір спального місця ліжка (опція). Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.Меблі відкрива.ться за допомогою зручних подовжених металевих ручок.Роликова фурнітура Gamet забезпечує легке і плавне відкривання ящиків, а також доповнює загальний стиль комплекту.
Спальня комплект 6п Бланш складається з:
1.дзеркало Бланш LUS100 БРВ 770х1050х30мм;
2.комод Бланш KOM2D4S БРВ 920х1435х405мм;
3.шафа-купе Бланш SZF180 БРВ 2160х1800х610мм;
4.тумба приліжкова Бланш KOM1S БРВ 440х535х400мм;
5.тумба приліжкова Бланш KOM1S БРВ 440х535х400мм;
6.ліжко Бланш LOZ160 БРВ 160х200 960х1660х2065мм без каркасу.
Спальне місце: 160x200 см.
Каркас під матрац і матрац у вартість комплекту не входять. Ліжко можна доукомплектувати каркасом.Матрац можна замовити на нашому сайті.
Для запобігання перекидання під час експлуатації комод і шафа кріпляться до стіни.
Корпус: ЛДСП 16/18/22 мм., Фасади: ЛДСП 16 мм.,дзеркало, Фурнітура: роликові напрямні часткового виїзду GAMET та навісні петлі для дверей HETTICH., Ручки: ETERAPLAST (метал,чорний матовий)
Колір спальні
Спальня виконана в кольорі Модрина Сібу.
| Колір корпусу та фасадів |
| Модрина Сібу |
![]() |
Модульна система "Бланш" складається з таких окремих елементів:
Всі елементи колекції прекрасно поєднуються між собою, створюючи повноцінний ансамбль інтер'єру. Добре продуманий дизайн, ідеальне поєднання кольорів і ретельно підібрані матеріали забезпечують комфортне і тривале використання.Модульна система дозволяє вам створити індивідуальний простір, адаптуючи меблі під свої потреби.
Всі елементи модульної системи продаються окремо.
| Дзеркало LUS100 Бланш | Дзеркало LUS Бланш | Комод KOM2D4S Бланш | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 1050 мм висота 770 мм глибина 30 мм |
довжина 500 мм висота 1700 мм глибина 40 мм |
довжина 1435 мм висота 920 мм глибина 405 мм |
|
| Шафа-купе SZF180 Бланш | Тумба приліжкова KOM1S Бланш | Ліжко LOZ160 без каркасу Бланш | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 1800 мм висота 2160 мм глибина 610 мм |
довжина 535 мм висота 440 мм глибина 400 мм |
довжина 1660 мм висота 960 мм глибина 2065 мм |
|
| Ліжко LOZ160 з каркасом Бланш | Ліжко LOZ160 Lux без каркасу Бланш | Ліжко LOZ160 Lux з каркасом Бланш | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 1660 мм висота 960 мм глибина 2065 мм |
довжина 1660 мм висота 960 мм глибина 2065 мм |
довжина 1660 мм висота 960 мм глибина 2065 мм |
|
Підберіть комплект меблів Бланш та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Бланш" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 6 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 166 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 96 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| туалетний столик | Так |
- Ціна: 35 100 ₴
















