




Дитяча комплект 8п
Модульна система Бруклін, фабрика "Меблі-Сервіс", м. Львів
Дитяча комплект "8п" Бруклін - чудове рішення, яке дозволить максимально стильно і ефективно меблювати дитячу або кімнату підлітка! Доступні два варіанти колірного оформлення дитячої: дуб крафт золотий і білий.Теплі і природні кольори, імітація натуральної текстури дерева, гладкі фасади без ручок - все це підкреслює неповторною образ дитячих меблів. У той же час це дозволяє вписати ці меблі в інтер'єри стилів лофт, мінімалізм і Сканді.
У складі дитячої є найнеобхідніші елементи для відпочинку, сну, зберігання речей, а також розвитку вашої дитини. До складу комплекту входить односпальне ліжко 90×200 см з підйомним механізмом і нішею для зберігання постільних речей або сезонних речей. Письмовий стіл укомплектований двома тумбами, двома ящиками і висувною полицею для клавіатури - він забезпечує комфортні умови для навчання і занять. Комод з трьома ящиками і тумбою з полицями підходить для зберігання канцелярії, книг та інших необхідних речей. Стелаж з відкритими полицями і висувним ящиком зручний для розміщення книг, папок і дрібниць. Шафа-пенал оснащений двома ящиками, відкритими полицями і закритою секцією з полицями - в ній зручно зберігати підручники, канцтовари та приладдя для навчання. Три навісні полиці доповнюють систему зберігання і підійдуть для розміщення книг і декоративних предметів..Ліжко комплектується металевою рамою з ортопедичними ламелями.Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Дитяча комплект 8п Бруклін складається з:
1.пенал Бруклін 1Д3П2Ш 1796х804х358мм Меблі-Сервіс;
2.ліжко Бруклін 900 з підйомним механізмом 878х990х2052мм з каркасом Меблі-Сервіс;
3.стелаж Бруклін 4П1Ш 1796х604х358мм Меблі-Сервіс;
4. стіл письмовий Бруклін 2Д2Ш 766х1350х500мм Меблі-Сервіс;
5. комод Бруклін 1Д3Ш 766х804х350мм Меблі-Сервіс;
6. полиця навісная Бруклін 250х250х150мм Меблі-Сервіс - 3 шт.
Спальне місце: 90x200 см.
Ліжко комплектується підйомним механізмом газ-ліфт, завдяки чому під спальним місцем є простора ніша для білизни.
Ліжко комплектується ортопедичним каркасом. Матрац у вартість комплекту не входить
Корпус та фасади ламінована ДСП, Напрямні: Телескопічні (повного висунення)
Колір дитячої
Дитяча виконана в двох варіантах кольорів:
1. колір корпусу та фасадів "Дуб крафт Золотий";
2. колір корпусу та фасадів "Білий".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу та фасадів | Колір корпусу та фасадів |
| Дуб крафт золотий | Білий |
![]() |
![]() |
Весь модельний ряд модульної системи"Бруклін":
Всі елементи модульної системи продаються окремо.
| Дзеркало Бруклін | Комод 1Д3Ш Бруклін | Комод 2Д4Ш Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 900 мм висота 600 мм глибина 20 мм |
довжина 804 мм висота 766 мм глибина 350 мм |
довжина 1384 мм висота 986 мм глибина 400 мм |
|
| Комод 4Ш Бруклін | Комод 6Ш Бруклін | Ліжко 1600 з підйомним механізмом Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 404 мм висота 740 мм глибина 350 мм |
довжина 1006 мм висота 566 мм глибина 352 мм |
довжина 1690 мм висота 878 мм глибина 2052 мм |
|
| Ліжко 900 з підйомним механізмом Бруклін | Пенал 1Д3П2Ш Бруклін | Пенал навісний 1Д Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 990 мм висота 878 мм глибина 2052 мм |
довжина 804 мм висота 1796 мм глибина 358 мм |
довжина 402 мм висота 990 мм глибина 400 мм |
|
| Полиця навісна Бруклін | Стелаж 4П1Ш Бруклін | Стіл письмовий 1Д1Ш Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 250 мм висота 250 мм глибина 150 мм |
довжина 604 мм висота 1796 мм глибина 358 мм |
довжина 900 мм висота 766 мм глибина 500 мм |
|
| Стіл письмовий 2Д2Ш Бруклін | Стіл письмовий 1Д3Ш Бруклін | Трюмо 4Ш Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 1350 мм висота 766 мм глибина 500 мм |
довжина 1544 мм висота 766 мм глибина 849 мм |
довжина 902 мм висота 766 мм глибина 502 мм |
|
| Тумба приліжкова 2Ш Бруклін | Тумба під телевізор 2Д Бруклін | Шафа 2Д2Ш Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 404 мм висота 396 мм глибина 350 мм |
довжина 1604 мм висота 330 мм глибина 400 мм |
довжина 904 мм висота 1796 мм глибина 504 мм |
|
| Антресоль на шафу 2Д2Ш Бруклін | Шафа кутова 4Д2Ш Бруклін | Антресоль кутова Бруклін | |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
довжина 904 мм висота 561 мм глибина 504 мм |
довжина 1004 мм висота 1796 мм глибина 503 мм |
довжина 1004 мм висота 550 мм глибина 503 мм |
|
| Шафа-купе Бруклін | Антресоль на шафу-купе Бруклін | ||
![]() |
![]() |
||
|
довжина 1504 мм висота 1996 мм глибина 603 мм |
довжина 1504 мм висота 461 мм глибина 603 мм |
||
Підберіть комплект меблів Бруклін та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Бруклін" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 8 |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Склад комплекту | |
| Ліжко одноярусне | 1 шт. |
| Шафа пенал | 1 шт. |
| Книжковий стелаж | 1 шт. |
| Стіл письмовий | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна полиця | 3 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205.2 мм |
| Ширина ліжка | 99 мм |
| Висота ліжка | 87.8 мм |
| Довжина спального місця | 200 мм |
| Ширина спального місця | 90 мм |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Додаткові характеристики дитячого комплекту | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 21 073 ₴































