



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Стіл комп'ютерний "СКМ-9"
фабрика "Компаніт", м. Запоріжжя.
Стіл комп'ютерний "СКМ-9" простий, компактний і скромний. Справа знаходиться блок з містких і практичних ящиків, які однаково можуть бути корисні школяреві та студентові. Він ідеально підійде для умов, де є проблеми через дефіцит вільної площі. Звичайно, такий комп'ютерний стіл затишно впишеться в інтер'єр просторого робочого кабінету.
Габаритні розміри: ширина ― 1200 мм; висота ― 736 мм; глибина ― 600 мм
Розмір упаковки стіл комп'ютерний "СКМ-9": 1220х613х85 мм.
Вага ― 35,6 кг.+/-5%
Матеріал - ламінована ДСП
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Бук, Венге темний, Дуб сонома, німфея альба, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб крафт Золотий, Ательє світлий
| Бук | Венге темний | Дуб сонома | Німфея альба |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вільха | Горіх екко | Яблуня | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий | |||
![]() |
|||

Відеоінструкція по збірці виробу
Інші товари фабрики Компаніт:
| Столи Письмові | Столи Комп'ютерні | Столи офісні |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумби для взуття | Дзеркала | Вішалки |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кухонні столи | Табурети | Кухонні куточки |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35.6 кг |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розрахункова вартість доставки | 117 грн. |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Венге, Дуб крафт золотий, Дуб сонома, Німфея Альба, Вільха, Горіх екко, Яблуня |
- Ціна: від 4 359 ₴





























