


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0978209371 Viber (Telegram) 0504733836
Полиця навісна POL
Модульна система Мобі колір, фабрика "Гербор", Україна
Полиця навісна POL "Мобі колір" стане відмінним доповненням дитячої кімнати чи кабінету.Сучасний незвичайний дизайн полиці представлений елегантним поєднанням німфеї альби/жовтого.
Великий розмір робить виріб містким і допомагає створити атмосферу затишку.Завдяки перегородкам ділиться на 6 функціональних секцій для зберігання книг, сувенірів, колекцій і т. д.
Габаритні розміри: довжина ― 1150 мм; висота ― 300 мм; глибина ― 250 мм
Корпус: ДСП Фасад: ДСП
Колір полиці
Полиця виконана в комбінованому кольорі німфея альба + уніколор жовтий.
| Колір корпусу та фасадів |
| Німфея альба + уніколор жовтий |
![]() |
Підберіть комплект меблів Мобі колір та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Мобі колір" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 1150 мм |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Німфея альба + уніколор жовтий |
- Ціна: 1 340 ₴


