



Стіл письмовий BIU 130
Модульна система Мобі колір, фабрика "Гербор", Україна
Письмовий стіл BIU 130 "Мобі колір"- відмінний варіант яскравого письмового столу як для дитячого,так і для будь-якого іншого приміщення. Елегантні поєднання білосніжної німфеї альби з жовтим вражає своєю оригінальністю і впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.Стіл стане відмінним доповненням як самостійний елемент, так і в комплекті з модульними меблями "Мобі колір".
Завдяки своїм розмірам стіл не займе багато місця в кімнаті.Стіл складається з двох висувних шухляд, відкритої полиці над ними, невеликий шафки і полиці для клавіатури.Внутрішнє наповнення і оригінальні полиці дозволять упорядкувати всі необхідні приналежності, а додаткова висувна платформа для клавіатури - звільнить робочу поверхню.
Габаритні розміри: довжина ― 1300 мм; висота ― 830 мм; глибина ― 550 мм.
Корпус: ДСП Фасад: ДСП
Колір стола
Стіл виконаний в комбінованому кольорі німфея альба + уніколор жовтий.
| Колір корпусу та фасадів |
| Німфея альба + уніколор жовтий |
![]() |
Підберіть комплект меблів Мобі колір та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Мобі колір" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 830 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Німфея альба + уніколор жовтий |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 2 772 ₴


