




Стелаж REG1D2SO
Модульна система Мобі колір, фабрика "Гербор", Україна
Стелаж REG1D2SO "Мобі колір" - це оригінальна модель,яка поєднує в собі функції пенала і стелажу.Оригінальний вигляд, який представлений поєднанням білосніжної німфеї альби і жовтого, буде органічно виглядати в будь-якому сучасному інтер'єрі.Велика кількість різновеликих полиць додає функціональності і оригінальності лаконічному дизайну.
Конструкція стелажа виконана з поділом на відкриту та закриту секції.Стелаж складається з двох висувних шухляд, відкритої секції і закритої тумби з одним відділенням. Сім відкритих полиць призначені для книг або декору. Стелаж стане відмінним доповненням як самостійний елемент, так і в комплекті з модульної меблями "Мобі колір".
Габаритні розміри: довжина ― 450 мм; висота ― 1950 мм; глибина ― 400 мм
Корпус: ДСП Фасад: ДСП
Колір стелажа
Стелаж виконаний в комбінованому кольорі німфея альба + уніколор жовтий.
| Колір корпусу та фасадів |
| Німфея альба + уніколор жовтий |
![]() |
Можливе замовлення стелажа в кольорі німфея альба + Морська хвиля (розпродаж!)
| Колір корпусу та фасадів |
| Німфея альба + морська хвиля |
![]() |
Підберіть комплект меблів Мобі колір та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Мобі колір" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 450 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Німфея альба + уніколор жовтий |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 4 460 ₴



