
Стілець "Рондо" з колекції "Лофт"
фабрика МІКС-меблі, Україна
Стілець "Рондо" з колекції "Лофт" - це чудовий стілець з натурального дерева.Дизайн стільця виконаний в трьох витончених комбінаціях кольорів: дуб+білий, горіх+білий, горіх ясен натуральний.Такі комбінації ідеально підійдуть для інтер'єру в стилі лофт або будь-якого іншого типу сучасних інтер'єрів.
Стул выполнен из натурального дерева ясеня.Ясень - великолепное дерево, которое не уступает по прочности и твердости дубу, к тому же устойчиво к деформациям. Стул стоит на резных ножках.Для большей устойчивости ножки размещены под углом.Такой стул будет хорошо смотреться и в квартире, и в беседке, и на даче.
Габаритные размеры: длина ― 440 мм; высота ― 790 мм; глубина ― 500 мм.
Корпус: натуральное дерево (ясень); Фасады: МДФ крашеный
Цвет стула
Стул выполнен в трёх вариантах цветов:1. цвет корпуса и фасадов "дуб+белый";
2. цвет корпуса и фасадов "орех+белый";
3. колір корпусу і фасадів "горіх ясен натуральний".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 | Комбінація 3 |
| Колір корпусу і фасадів | Колір корпусу і фасадів | Колір корпусу і фасадів |
| Дуб+білий | Горіх+білий | Горіх ясен натуральний |
|
|
|
|

Безкоштовна Доставка по Україні!

Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Тип меблів | стілець |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | МДФ |
| Сидіння | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 790 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх ясен натуральний |
- Ціна: 2 754 ₴





