

Табурет прямі ніжки Смарт з колекції "Смарт"
фабрика МІКС-меблі, Україна
Табурет прямі ніжки "Смарт" з колекції "Смарт" - елегантний табурет, який вдало доповнить обідній стіл.Табурет виконаний у двох кольорах благородного та приємного горіха, які впишуться в будь-який тип інтер'єру: горісі світлому і горісі темному.Табурет з прямими різьбленими ніжками додасть елегантності в існуючий дизайн.
Табурет органічно впишеться в саму маленьку по габариту кухню, веранду, альтанку. Він виконаний з натурального дерева - бука.Бук не тільки володіє відмінною якістю, але і міцністю,а,значить, і довговічністю. Табурет "Смарт" допоможе Вам максимально красиво і зручно оформити обідню зону.
Габаритні розміри: довжина ― 310 мм; висота ― 450 мм; глибина ― 310 мм
Корпус: натуральне дерево (бук); Фасади: натуральне дерево (бук)
Колір табурета
Табурет виконаний у двох варіантах кольорів:1. колір корпусу і фасадів "горіх світлий";
2. колір корпусу і фасадів "горіх темний".
| Комбінація 1 | Комбінація 2 |
| Колір корпусу і фасадів | Колір корпусу і фасадів |
| Горіх світлий | Горіх темний |
![]() |
![]() |

Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина табуретки | 310 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх світлий |
- Ціна: 1 168 ₴



