



Табурет "Т-5"
фабрика "Компаніт", м. Запоріжжя.
Табурет "Т-5"виконаний в цікавому дизайні, є красивим, зручним і практичним елементом в інтер'єрі сучасної кухні.Табурет представлений в різних кольорах, тому ви без праці підберете потрібне забарвлення для Вашого інтер'єру.Ніжки можуть бути виконані в різних колірних варіантах.
Компактні розміри табурету дозволять вмістити його в саму малогабаритну кухню!Виготовлений з ламінованого ДСП матеріалу. Міцний, прослужить довгий час, без пошкоджень, не розхитається.
Габаритні розміри: ширина ― 360 мм; висота ― 414 мм; глибина ― 290 мм
Сидіння торцовано кромкою АБС-2мм.
Розмір упаковки "Т-5" 410х300х64 мм.
Вага ― 3,37 кг.+/-5%
Матеріал - ламінована ДСП
Колірні аплікації ніжок: колір накладки є основним.
Варіанти кольорів:
Колір ДСП: Бук, Венге темний, Дуб сонома, німфея альба, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб крафт Золотий, Ательє світлий
| Бук | Венге темний | Дуб сонома | Німфея альба |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вільха | Горіх екко | Яблуня | Дуб крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ательє світлий | |||
![]() |
|||
Варіанти колірних аплікацій ніжок
Колір аплікації: Яблуня на вільсі, Бук на темному горісі,Венге світлий на венге темному, Дуб сонома на горісі,німфея альба, Вільха на яблуні.Темний горіх на вільсі.
| Яблуня на вільсі | Бук на темному горісі | Венге світлий на венге темному | Дуб сонома на горісі |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Німфея альба | Вільха на яблуні | Темний горіх на вільсі | |
![]() |
![]() |
![]() |

Відеоінструкція по збірці виробу
Інші товари фабрики Компаніт:
| Столи Письмові | Столи Комп'ютерні | Столи офісні |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумби для взуття | Дзеркала | Вішалки |
![]() |
![]() |
![]() |
| Кухонні столи | Табурети | Кухонні куточки |
![]() |
![]() |
![]() |
Доставка по всій Україні.
Дізнайтеся вартість доставки в своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.37 кг |
| Висота табуретки | 414 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх екко |
- Ціна: від 566 ₴




































