




Ліжко LOZ90
Модульна система Салерно, фабрика "Гербор", Україна
Ліжко LOZ 90 "Салерно" стане прикрасою і зручним вибором для будь-якої спальні або дитячої! Ліжко представлене в білому кольорі.Меблеві вироби білого кольору не тільки створюють стильний і ошатний ореол, але і візуально розширюють простір кімнати.Ліжко виглядає неймовірно красиво завдяки декору узголів'я і узніжжя патинованою планкою і накладками з МДФ..
Спальне місце під матрац в розмірі 90х200 см забезпечить комфортний сон для дитини або підлітка. Таке ліжко стане справжнім центром відпочинку і прикрасою в кімнаті.Ліжко можна доукомплектувати ортопедичним каркасом з ламелями.Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри: довжина ―950 мм; висота ― 900 мм; глибина ― 2045 мм.
Спальне місце: 90x190 або 90x200 см.
Комплектація ліжка каркасом |
|
| Без каркасу | З каркасом |
![]() |
![]() |
Матрац у вартість ліжка не входить.
Корпус: ДСП Фасад: ДСП, патинована планка МДФ
Колір ліжка
Ліжко виконане в білому кольорі.
| Корпус та Фасади |
| Білий |
![]() |
Підберіть комплект меблів Салерно та отримайте знижку!

Всі елементи модульної системи "Салерно" дивитися тут...
Доставка по всій Україні.

Дізнайтеся вартість доставки у своє місто у нашого менеджера.
Телефонуйте зараз!
+38 (050) 473-38-36
+38 (097) 820-93-71
З цим ліжком зазвичай купують |
|
|---|---|
| Тумба приліжкова KOM1S Салерно | Односпальні матраци 90x200 |
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Без каркаса |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована, МДФ |
| Довжина дитячого ліжка | 204.5 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Матрац | False |
| Стіл | False |
| Викатний стіл | False |
| Шафа-пенал | False |
| Стелаж для книг та іграшок | False |
- Ціна: від 4 780 ₴










